top of page

Debašu Līderu skola

Neformālās izglītības projekts, ko rīkojam sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā un Rīgas Ekonomikas augstskolu. Iesaisti savu skolu arī tu!

Kas ir Debašu Līderu Skola?

Kopš 2016. gada Latvijas Debašu asociācija "QUO Tu domā?" aicina jauniešus un skolotājus piedalīties projektā "Debašu Līderu skola". Katru gadu projektam tiek izvēlētas 20 skolas no dažādām Latvijas pilsētās un reģioniem. Projekta laikā jaunieši un skolotāji no visas Latvijas apgūst tādas debašu prasmes kā argumentāciju, publisko runu, kritisko un loģisko domāšanu, mediju pratību, ievadu ekonomikā un politikā, kā arī daudz ko citu.

Nākotnes līderis

Papildus debašu darbnīcām dalībniekiem ir iespēja arī regulāri tikties un iepazīties ar mūsdienu līderiem no biznesa, politikas, mediju vides. Piemēram, 2017. gadā jaunieši tikās ar Ernestu Štālu, uzņēmēju un Techhub Riga dibinātāju, un Ingu Spriņģi, žurnālisti un pētnieciskās žurnālistikas centra Re:Baltica dibinātāju. Tāpat arī jauniešiem ir iespēja tikties ar Eiropā atzītiem debašu treneriem - tiesnešiem, kas Latvijā ierodas starptautiskā debašu turnīra "SSE Riga IV" ietvaros.

Kā es varu piedalīties?

Pieteikšanās projektam tiek izsludināta augusta beigās. Šobrīd notiek trešais projekta "Debašu Līderu skola" sasaukums - "Debašu Līderu skola 2018/2019". Nodarbības notiek angļu valodā un dalībnieki tiekas vienreiz mēnesī Rīgā, pirmajām nodarbībām notiekot septembrī, bet pēdējām - aprīlī. Projektā tiek aicināti pieteikties 15 līdz 19 gadus veci skolēni. No katras skolas tiek uzņemti divi jaunieši un viena skolotāja/-s. Ja arī Tu vēlies pieteikties projektam, augusta sākumā meklē informāciju šeit - mūsu mājaslapā - un arī mūsu sociālajos tīklos.

bottom of page