Quo — tu domā?

LV EN

Jaunumi

Untitled 1

11.07.2017

Loģikas kļūdu mājaslapa tagad arī latviešu valodā!

Loģikas kļūdas vistiešāk saprotamas kā nepilnīga argumentācija. Tās ir kā viltīgi runas triki, ko nereti izmanto politiķi un mediji, lai apmuļķotu cilvēkus. Kļūdaina argumentācija var būt tīša, apzināti maldinot vai netieša, kad loģikas kļūdas vēstījumā pieļautas neapzināti. Lai arī kāds būtu kļūdas klātbūtnes iemesls saziņā, būtiski tās identificēt un netikt apmuļķotam.

Da graduation 202

05.07.2017

DEBATE LEADER SCHOOL 2016: APSKATS NR.2

Debašu Līderu skolai 2016/2017 noslēdzoties, esmu secinājuši, ka šī projekta ietvaros ir sasniegts ļoti daudz! Un par to esam gan ļoti lepni, gan arī apņēmības pilni turpināt projektu arī nākošajā mācību gadā.

Putnubiedeklis

30.06.2017

Esi eksperts, identificē loģikas kļūdas pats!

Kļūdaina argumentācija var būt tīša, apzināti maldinot, vai netieša, kad loģikas kļūdas vēstījumā pieļautas neapzināti. Lai arī kāds būtu kļūdas klātbūtnes iemesls saziņā, būtiski tās identificēt un netikt apmuļķotam. Identificēt tās var, iemācoties loģikas kļūdu veidus latviski iztulkotajā mājas lapāhttps://yourlogicalfallacyis.com/lv . Tajā ir izskaidroti 24 loģikas kļūdu veidi tādi kā putnubiedēklis, slidenā nogāze, daudznozīmība, izcelsme, anekdotāls, teksasas snaiperis un daudz citi.

Da logo

07.06.2017

Rīgā notiks Eiropas līmeņa akadēmija par debatēšanu, argumentāciju un kritisko domāšanu

​Šajā nedēļas nogalē vairāk nekā 150 jaunieši no visas Eiropas pulcēsies Rīgā, lai piedalītos Debašu akadēmijā 2017. Tas ir vienīgais pasākums Centrālajā un Austrumeiropā, kas ik gadu attīsta jauniešu debatēšanas, argumentācijas un kritiskās domāšanas prasmes, kā arī rosina jauniešos interesi par daudziem svarīgiem un aktuāliem jautājumiem.

4th may

03.05.2017

Kritisko domāšanu un argumentēšanu apguvuši 20 skolu jaunieši no visas LV

Latvijas svētku dienā organizācijas “QUO tu domā” izglītojošais projekts “Debašu Līderu skola” piedzīvos savu pirmo izlaidumu. Divdesmit Latvijas skolu jaunieši pulcēsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, lai dzirdētu iedvesmojošus stāstus no latviešu producenta Arstarulsmirus un Nordea bankas Latvijā vadītāja vietnices Lauras Počas-Rozenblūmas. Tāpat arī jaunieši paši stāstīs par saviem sasniegumiem projekta ietvaros, starptautiskajos debašu turnīros, kā arī savu debašu klubu vadīšanā savās skolās.

Seko līdzi mūsu aktivitātēm un iesaisties!